U-Design WP Theme - en to ro_RO translation catalogue (99 entries)

en: Let me help you find it:
ro_RO: Lasati-ma sa va ajuta sa gasiti:

en: <p class="serif">Read the rest of this entry &raquo;</p>
ro_RO: <p class="serif">Citeste restul articolului &raquo;</p>

en: Archives by Year:
ro_RO: Arhiva anuala:

en: Archives by Month:
ro_RO: Arhiva lunara:

en: Archives by Subject:
ro_RO: Arhiva dupa Subiect:

en: About:
ro_RO: Despre:

en: Website:
ro_RO: Pagina web:

en: Profile:
ro_RO: Profil:

en: No posts by this author.
ro_RO: Nici un articol scris de acest autor.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ro_RO: Acest post este protejat prin parola. Introduceti parola pentru a vedea comentariile.

en: No Responses
ro_RO: Nici un comentariu

en: 1 Comment
ro_RO: 1 Comentariu

en: % Comments
ro_RO: % Comentarii

en: Comments are closed.
ro_RO: Comentarii oprite.

en: Submit Comment
ro_RO: Trimite comentariu

en: Primary Navigation
ro_RO: Navigatie primara

en: Search for:
ro_RO: Cautare dupa:

en: Search
ro_RO: Cautare

en: Go back to %s
ro_RO: Margi inapoi %s

en: edit
ro_RO: editeaza

en: Your comment is awaiting moderation.
ro_RO: Comentariul Dvs este in moderare.

en: Archive for the <em>%s</em> Category
ro_RO: Arhive pentru categoria <em>%s</em>

en: Search Results for <em>%s</em>
ro_RO: Rezultatele cautarii pentru <em>%s</em>

en: Page Not Found (Error 404)
ro_RO: Pagina nu a fost gasita (Eroare 404)

en: Author Archive
ro_RO: Arhiva dupa autori

en: Blog Archives
ro_RO: Arhiva Blog

en: Subscribe
ro_RO: Abonare

en: Search...
ro_RO: Cautare ...

en: Edit this page
ro_RO: Editeaza pagina

en: By %1$s on %2$s
ro_RO: De %1$s in %2$s

en: On %1$s
ro_RO: In %1$s

en: Edit
ro_RO: Editeaza

en: Tags:
ro_RO: Etichete:

en: Leave a comment
ro_RO: Scrie un comentariu

en:  is proudly powered by <a href="http://wordpress.org/"><strong>WordPress</strong></a>
ro_RO: foloseste platforma <a href="http://wordpress.org/"><strong>WordPress</strong></a>

en: Entries (RSS)
ro_RO: Articole (RSS)

en: Comments (RSS)
ro_RO: Comentarii (RSS)

en: Back to Top
ro_RO: Sus

en: Pages
ro_RO: Pagini

en: Categories
ro_RO: Categorii

en: Monthly Archives
ro_RO: Arhiva pe luni

en: Tags
ro_RO: Etichete

en: All Articles
ro_RO: Toate Articolele

en: 0 Comment
ro_RO: Nici un comentariu

en: Name
ro_RO: Nume

en: (required)
ro_RO: (obligatoriu)

en: Website
ro_RO: Pagina web

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
ro_RO: Ne pare rau, nu am gasit nici un atasament.

en: Please enter a name
ro_RO: Va rugam introduceti un nume

en: Your name must consist of at least 2 characters
ro_RO: Numele Dvs trebuie sa contina minimum 2 caractere

en: Please enter a valid email address
ro_RO: Va rogam introduceti o adresa de email valida

en: phone number
ro_RO: Numarul de telefon

en: extension
ro_RO: extensie

en: Please enter a valid %1$s and %2$s
ro_RO: Va rugam introduceti un  %1$s si un %2$s valid

en: Please enter a valid %s
ro_RO: Va rugam introduceti un  %s valid

en: Please enter your message
ro_RO: Va rugam introduceti mesajul Dvs

en: ext.
ro_RO: interior

en: Phone:
ro_RO: Telefon:

en: Contact Form submission from %s
ro_RO: Formularul de contact al %s

en: Sender's name:
ro_RO: Nume expeditor:

en: Message:
ro_RO: Mesaj:

en: <p class="serif">Read the rest of this page &raquo;</p>
ro_RO: <p class="serif">Citeste tot &raquo;</p>

en: Email Successfully Sent!
ro_RO: Mesaj trimis cu succes!

en: Thank you <strong>%s</strong> for using our contact form! Your email was successfully sent and we will be in touch with you shortly.
ro_RO: Va multumim<strong>%s</strong> pentru utilizarea formularului de contact! Masajul Dvs a fost trimis cu succes! Vom reveni cu un raspuns in scurt timp.

en: Failed to connect to mailserver!
ro_RO: Am intampinat o eroare de conectare la serverul de mail!

en: Please use the form below to send us an email:
ro_RO: Va rugam utilizati forumularul de mai jos pentru a ne trimite un e-mail:

en: (required, at least 2 characters)
ro_RO: (obligatoriu, minim 2 caractere)

en: required
ro_RO: obligatoriu

en: E-Mail
ro_RO: E-mail

en: Phone
ro_RO: Telefon

en: Your comment
ro_RO: Comentariul Dvs

en: <br />Please enter your message
ro_RO: <br />Va rugam introduceti mesajul Dvs

en: Submit
ro_RO: Trimite

en: All
ro_RO: Toate

en: Categories:
ro_RO: Categorii:

en: Tags:
ro_RO: Etichete:

en: Didn't find what you were looking for? Refine your search!
ro_RO: Nu ai gasit ceea ce cauti? Redefineste cautarea!

en: Enable Responsive
ro_RO: Activeaza modulul responsiv

en: Required
ro_RO: Obligatoriu

en: Source
ro_RO: Sursa

en: Show Details
ro_RO: Arata detalii

en: Hide Details
ro_RO: Ascunde detalii

en: Read more
ro_RO: Citeste mai mult

en: Read more...
ro_RO: Citeste mai mult ...

en: Top of Page
ro_RO: Top

en: Latest Posts
ro_RO: Ultimele posturi

en: Author:
ro_RO: Autor:

en: Tag:
ro_RO: Eticheta:

en: 404 - Page not Found
ro_RO: 404 - Pagina nu a fost gasita

en: Default Image
ro_RO: Imagine default

en: %1$s by %2$s
ro_RO: %1$s de %2$s

en: U-Design: Login Form
ro_RO: U-Design: Formular logare

en: You are logged in as
ro_RO: Sunteti logat ca

en: Logout
ro_RO: Delogare

en: User
ro_RO: Utilizator

en: Password
ro_RO: Parola

en: Register
ro_RO: Inregistrare

en: Recover password
ro_RO: Recuperare parola

en: Login Form
ro_RO: Formular de login
