U-Design WP Theme - en to sv translation catalogue (111 entries)

en: Let me help you find it:
sv: Jag hjälper dig att leta

en: <p class="serif">Read the rest of this entry &raquo;</p>
sv: <p class="serif">Läs resten av detta inlägg &raquo;</p>

en: Archives by Year:
sv: Arkiv efter år:

en: Archives by Month:
sv: Arkiv efter månad;

en: Archives by Subject:
sv: Arkiv efter ämne:

en: About:
sv: Om:

en: Website:
sv: Hemsida:

en: Profile:
sv: Profil:

en: No posts by this author.
sv: Inga inlägg av denna författare

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sv: Detta inlägg är skyddat av lösenord. Skriv in lösenordet för att visa kommentarerna

en: No Responses
sv: Inga svar

en: 1 Comment
sv: 1 Kommentar

en: % Comments
sv: % Kommentarer

en: Comments are closed.
sv: Stängt för kommentarer

en: Submit Comment
sv: Skicka kommentar

en: Primary Navigation
sv: Huvudnavigation

en: Home
sv: Hem

en: Search for:
sv: Sök efter

en: Search
sv: Sök

en: Go back to %s
sv: Gå tillbaka till %s

en: edit
sv: redigera

en: Your comment is awaiting moderation.
sv: Din kommentar väntar granskning

en: Archive for the <em>%s</em> Category
sv: Arkiv för <em>%s</em> Kategorin

en: Search Results for <em>%s</em>
sv: Sökresultat för <em>%s</em>

en: Page Not Found (Error 404)
sv: Hittade inte sidan (Fel 404)

en: Author Archive
sv: Författararkiv

en: Blog Archives
sv: Bloggarkiv

en: Subscribe
sv: Följ

en: Search...
sv: Sök...

en: Edit this page
sv: Redigera denna sidan

en: By %1$s on %2$s
sv: Av %1$s den %2$s

en: On %1$s
sv: Den %1$s

en: Edit
sv: Redigera

en: Leave a comment
sv: Lämna en kommentar

en:  is proudly powered by <a href="http://wordpress.org/"><strong>WordPress</strong></a>
sv:  drivs av <a href="http://wordpress.org/"><strong>WordPress</strong></a>

en: Entries (RSS)
sv: Inlägg (RSS)

en: Comments (RSS)
sv: Kommentarer (RSS)

en: Back to Top
sv: Tillbaka upp

en: Site Feeds
sv: Sidoflöde

en: Main RSS Feed
sv: Primärt RSS flöde

en: Comments RSS Feed
sv: Kommentarers RSS flöde

en: Pages
sv: Sidor

en: Categories
sv: Kategorier

en: Monthly Archives
sv: Månadsarkiv

en: Tags
sv: Taggar

en: All Articles
sv: Alla artiklar

en: 0 Comment
sv: 0 Kommentarer

en: Name
sv: Namn

en: (required)
sv: (obligatoriskt)

en: Website
sv: Hemsida

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
sv: Ledsen, inga matchande filer

en: Please enter a name
sv: Skriv ditt namn

en: Your name must consist of at least 2 characters
sv: Jag är rätt säker på att ditt namn består av mer än två bokstäver

en: Please enter a valid email address
sv: Skriv en giltig eMail adress

en: phone number
sv: Telefonnummer

en: extension
sv: växel

en: Please enter a valid %1$s and %2$s
sv: Skriv ett giltigt %1$s och %2$s

en: Please enter a valid %s
sv: Skriv ett giltigt %s

en: Please enter your message
sv: Skriv ditt meddelande

en: Phone:
sv: Telefonnummer:

en: Contact Form submission from %s
sv: eMail via kontaktformulär från %s

en: Sender's name:
sv: Avsändarens namn:

en: E-mail:
sv: eMail:

en: Message:
sv: Meddelande:

en: <p class="serif">Read the rest of this page &raquo;</p>
sv: <p class="serif">Läs resten av denna sidan &raquo;</p>

en: Email Successfully Sent!
sv: eMail skickades!

en: Thank you <strong>%s</strong> for using our contact form! Your email was successfully sent and we will be in touch with you shortly.
sv: Tack <strong>%s</strong> för att du använt kontaktformuläret, ditt eMail skickades och kommer att svaras på inom 24h.

en: Failed to connect to mailserver!
sv: Fick inte kontakt med mailservern!

en: Please use the form below to send us an email:
sv: Använd formuläret nedan för att skicka ett eMail:

en: (required, at least 2 characters)
sv: (obligatoriskt, minst två bokstäver)

en: required
sv: obligatoriskt

en: E-Mail
sv: eMail:

en: Phone
sv: Telefonnummer

en: (optional)
sv: (frivilligt)

en: Your comment
sv: Din kommentar

en: <br />Please enter your message
sv: <br />Skriv ditt meddelande

en: Submit
sv: Skicka

en: All
sv: Alla

en: Portfolio section for this page has not been found!
sv: Portfoliosektionen för denna sidan hittades ej!

en: About This Sidebar
sv: Om detta sidosegment

en: Sorry, no posts matched your criteria.
sv: Inga inlägg matchade dina kriterier.

en: Settings saved.
sv: Sparade inställningarna.

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Help
sv: Hjälp

en: General Options
sv: Huvudinställningar

en: Font Settings
sv: Inställningar för typsnitt

en: Custom Colors
sv: Ändra färger

en: Front Page Sliders
sv: Framsidans slider

en: Portfolio Section
sv: Portfolio sektion

en: Blog Section
sv: Blogg sektion

en: Contact Page
sv: Kontaktsida

en: Footer Options
sv: Footer inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Options <small>(version %1$s)</small>
sv: Inställningar <small>(version %1$s)</small>

en: Reset to defaults
sv: Återställ till grundinställningar

en: Cheatin' uh?
sv: Fuskar vi här, va?

en: U-Design theme help resources:
sv: U-Design temats hjälp resurser:

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Read more
sv: Läs mer

en: Read more...
sv: Läs mer...

en: Top of Page
sv: Tillbaka upp

en: Latest Posts
sv: Senaste inlägg

en: You are logged in as
sv: Du är inloggad som

en: Logout
sv: Logga ut

en: User
sv: Användare

en: Password
sv: Lösenord

en: Login
sv: Logga in

en: Remember me
sv: Kom ihåg mig

en: Register
sv: Registrera

en: Recover password
sv: Återställ lösenord

en: Login Form
sv: Inloggning
